Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Łódź i okolic!

Kutno. Wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitalu

2022-01-18 14:43:48

Pociąg osobowy relacji Katowice-Gdynia uderzył w bok samochodu osobowego niedaleko Kutna (województwo łódzkie). Samochodem kierowała 39-letnia kobieta, wiozła dwoje dzieci. Kierująca zginęła na miejscu, dzieci zostały hospitalizowane - przekazała podkomisarz Edyta Machnik z kutnowskiej komendy powiatowej.


Zgierz . Atak na dom radnego z Koalicji Obywatelskiej. Sprawca przyjechał w nocy, rzucił słoikami z farbą

2022-01-18 13:03:00

W nocy z poniedziałku na wtorek ktoś obrzucił słoikami z farbą dom Przemysława Jagielskiego, radnego Koalicji Obywatelskiej ze Zgierza (województwo łódzkie). Jak ocenia poszkodowany, sprawcy zależało, żeby narobić jak najwięcej szkód, a atak jest związany z działalnością samorządową Jagielskiego. - Na szczęście tylko jeden słoik trafił w okno - mówi lokalny polityk.


Dopuścił niesprawne auto do ruchu, doszło do wypadku. Diagnoście grozi osiem lat więzienia

2022-01-18 12:06:10

Prokuratura w Łęczycy (województwo łódzkie) skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko samochodowemu diagnoście, który dopuścił do ruchu niesprawnego technicznie mercedesa. Tydzień po przeglądzie auto czołowo zderzyło się z tirem w Pomarzanach, zginęły dwie osoby. I chociaż awaria pojazdu nie miała wpływu na przebieg zdarzenia - do tragedii doprowadziła "niewłaściwa technika jazdy" kierującej 19-latki - to oskarżonemu grozi do ośmiu lat więzienia. 


Paskiem od spodni w karoserię, a potem w głowę innego mężczyzny. Agresywny kierowca z Łodzi zatrzymany

2022-01-17 14:46:42


Przewrócone drzewa, przygniecione samochody, uszkodzona elewacja szpitala. Zimowa burza nad Łodzią

2022-01-17 11:41:24

W poniedziałek przed południem nad Łodzią przeszła zimowa burza. - Zrobiło się siwo, śnieg przykrył ulice w ciągu kilkudziesięciu sekund, było słychać grzmoty - opowiadają mieszkańcy miasta. Strażacy przekazują, że mają pełne ręce roboty: usuwają między innymi przewrócone drzewa i połamane gałęzie.


Potrącenie dwóch osób na torach. Kobieta nie żyje

2022-01-16 15:44:17

Kobieta nie żyje, a mężczyzna trafił do szpitala - to bilans zdarzenia do jakiego doszło na torach w Łodzi. Jak relacjonuje reporterka TVN24, kilkaset metrów od miejsca, w którym doszło do wypadku jest bezpieczne przejście. Okoliczności tego, co się stało bada policja pod nadzorem prokuratury.


Bratoszewice. Samochody zderzyły się czołowo, nie żyje dwóch kierowców

2022-01-16 11:26:32

Wypadek na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Bratoszewice (woj. łódzkie) na trasie między Strykowem a Głownem. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęło dwóch kierowców, pasażerka jednego z nich została przetransportowana do szpitala. Zdjęcie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt24.


Nie żyją dwie kobiety. "Do wypadku doszło prawdopodobnie, gdy dolewały paliwa do biokominka"

2022-01-14 13:50:51

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci dwóch kobiet. Obie zostały ciężko poparzone w noc sylwestrową. - Prowadzimy śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci - przekazuje Andrzej Pankiewicz, szef łęczyckiej prokuratury. Śledczy przekazują, że najprawdopodobniej doszło do tragicznego wypadku, gdy próbowały dolać paliwa do biokominka.


Pocięte kawałki papieru zamiast nowego telefonu. Policja: tysiące oszukanych w całej Polsce

2022-01-14 09:14:23

Łódzka policja zatrzymała 30-latkę, która miała wyłudzić nawet milion złotych. Kobieta, jak przekazuje młodszy inspektor Joanna Kącka z łódzkiej policji, sprzedawała w sieci telefony i konsole do gier. Zamiast sprzętu wysyłała jednak koperty ze ścinkami papieru.


Bilety komunikacji miejskiej droższe o 30 procent. Urzędnicy: wszystko przez podwyżki energii i paliwa

2022-01-13 11:33:14

Od 1 marca podróż autobusem lub tramwajem po Łodzi będzie droższa o 30 procent - tak zdecydowali miejscy radni. Jak twierdzą, decyzja ta związana jest z rosnącymi cenami energii, paliwa i wysokiej inflacji. Uchwała musi teraz zostać zaakceptowana przez wojewodę.