Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Zwierzęta > Psy > Szczenięta - czarne też są piękne...

Archiwalne: Szczenięta - czarne też są piękne...

04.05.2022


Nie wdając się w niemiłe szczegóły - śmiało możemy powiedzieć, iż smutny był początek siedmiu psich skrzatków i ich mamy.

Wystartowały w życie 24.01.2022.

Dziś ufne, słodkie, otwarte na człowieka, mocno rozbrykane, pełne karkołomnych pomysłów i energii - czekają na swoje nowe, kochające odpowiedzialnie - domy.

Maja, Diana, Bajka, Smyku, Fuks, Opal i Szafir są trzykrotnie odrobaczone z kompletem szczepień, który wybrzmi 24.05.2022.
Przed nimi jeszcze czipowanie.

Na obecną chwilę z istotnych rzeczy powiedzieć należy, że szczeniaczki są w trakcie treningu czystości, nauki sygnalizacji potrzeb i... niestety na etapie eksplorowania i niszczenia otoczenia - podgryzanie to ich główna zabawa i nie zawsze podgryzana jest zabawka, o czym piszemy w trosce o Państwa meble.

Jakiego domu szukamy?
Preferowane - woj. łódzkie.
Szukamy domu, który nie ma ciśnienia na psa pod wymiar, pod kolor, jako zabawkę dla dzieci (tu odsyłam do sklepu z pluszakami).

Domu, gdzie każde zwierzę jest członkiem rodziny, takim na dobre i na złe (... a na złe też trzeba się przygotować... psia pomysłowość, zniszczenia, brudzenie, choroby - wszystko to, co się zdarza, a co często na początku asekuracyjnie wypieramy zakochując się w małej, pluszowej kuleczce...).

Szukamy domu totalnie, acz z głową na karku - rozkochanego w zwierzętach.
Tu z kolei miłość miłością, troska i odpowiedzialność również są ważne, ale nie mniej ważna jest zdolność przewidywania i zapobiegania niepożądanym zrządzeniom losu.

Jeśli ktoś z Państwa zapragnie tak rozkosznego, ale i wymagającego wciąż sporej dozy troski - czterołapnego członka rodziny - prosimy o kontakt. Preferujemy telefoniczny.
Podstawą "zdobycia" urokliwego szczeniaka jest ankieta przedadopcyjna, wizyta w docelowym miejscu pobytu zwierzęcia i podpisanie umowy adopcyjnej. Oczekujemy dla wspomnianych żywych sreberek warunków domowych, nie podwórkowego kojca.

1 zł