Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Dom i Ogród > Ogród > Stylowe stojaki do parasoli ogrodowych

stylowe-stojaki-do-parasoli-ogrodowych

Stylowe stojaki do parasoli ogrodowych

Zielona Góra 65-001, Sulechowska 4a bud. 45 28.02.2018


Jak wszyscy doskonale wiemy, sporo osób decyduje się na spędzanie wolnego czasu w swoich ogrodach. Naturalnie, takie podejście jest jak najbardziej godne pochwały, ale trzeba mieć na uwadze, że wypoczynek w ogrodzie może zostać łatwo zakłócony. Załóżmy sytuację, w której odpoczywamy pod parasolem, a po pewnym czasie pojawił się wiatr. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem jest proponowany przez nas stojak do parasola. Zapewniamy, że stojak, jaki Państwu oferujemy, doskonale wywiąże się przed ochroną od wiatru.

Poza tym zdajemy sobie sprawę z tego, że klient może chcieć, aby parasol został umiejscowionych w różnych miejscach. Mając to na uwadze, zadbaliśmy, aby stojak do parasola nie sprawiał najmniejszych kłopotów w czasie przenoszenia. Dokładniej rzecz ujmując, stojak nie jest ciężki, ale pamiętaliśmy też, aby nie zabrakło uchwytów.

Gdyby pojawiły się jakieś pytania związane z naszym stojakiem, zapraszamy do kontaktu z nami. Możecie być pewni, że odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to realne — stojak do parasola ma unieruchomić parasol, a nie sprawiać problemy.

Zapytaj!

TwójPasaż.pl

+48 68 506 50 56