Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Praca > Pozostałe oferty > Pracownik magazynu z odzieżą i zabawkami.

Archiwalne: Pracownik magazynu z odzieżą i zabawkami.

29.10.2023


Kasa na Twoje marzenia jest TUTAJ | Szybka praca w magazynie w Łodzi

SZYBKA PRACA – SZYBKA KASA! Jeśli posiadasz status studenta, to będzie nawet 7000 zł!
Pracuj przez 6 tygodni i zarób kasę na nadchodzące czarnopiątkowe promocje, niezapomniane święta, wejście w nowy rok oraz inne rzeczy, o których zawsze marzyłaś/eś!

Stawka: 24,50 zł brutto / godzina (pamiętaj, że ze statusem studenta twoja wypłata brutto = "na rękę")

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska

Bezpłatny transport: z 11 przystanków w Łodzi (ulice Dąbrowskiego, Kilińskiego, Kościuszki, Gdańska, Zachodnia, Zgierska) + NOWA TRASA ZE ZGIERZA POD SAM MAGAZYN (Ozorków i Zgierz)

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Umowa zlecenie, dzięki której zyskujesz pracę elastyczną i dostosowaną np. do Twojego planu nauki.
Ekstra premia 1300 ZŁ! (+600 zł za pełną obecną w okresie 19.11-22.12, +400 zł za pracę w ostatni weekend listopada i pierwszy weekend grudnia, +300 zł od lidera).
Obiady w pracy za jedyne 1,67 zł.
Błyskawiczne zaliczki na poczet wynagrodzenia już po tygodniu pracy.
BEZPŁATNY TRANSPORT do/z pracy.
Wsparcie koordynatorów.
Łatwe obowiązki.

A co dokładnie będziesz robić?

Kompletować zamówienia i pakować je z dbałością o jakość.
Pracować z ręcznymi skanerami i systemami komputerowymi.
Rozładowywać i ładować towary.
Sprawdzać jakość i ilość produktów.
Wspierać procesy inwentaryzacji.

Jesteś gotowa/y na pracę, która da Ci power do realizacji swoich celów? My czekamy na Ciebie, a Twój portfel czeka na nas!

Aplikuj! https://www.ottoworkforce.pl/home/jobs/10376?lang=pl-pl&mode=job&iis=Job+Board&iisn=owfplir+inne&utm_source=job_board&utm_medium=owfplir_inne

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie, odpowie na wszystkie pytania i opowie o procesie zatrudnienia. Dołącz do zespołu i odkryj, że praca może być zarówno ekscytująca, jak i opłacalna!

--

Chcemy, żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. z siedzibą: ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, kapitał zakładowy 1.955.000,00 zł, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.