Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Praca > Administacja biurowa > Praca ze znajomością języka niemieckiego

Archiwalne: Praca ze znajomością języka niemieckiego

11.05.2022

Twoje zadania:
• wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
• opracowywanie i analiza danych
• monitorowanie przebiegów procesów według wewnętrznych procedur firmy
• opracowywanie zleceń wewnętrznych

Oczekujemy:
• znajomości języka niemieckiego (szukamy osób na wielu poziomach zaawansowania: od A2 do B2)
• wykształcenia średniego lub wyższego
• znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
• sumienności, dokładności i uporządkowania w działaniu
• zaangażowania i samodzielności

Oferujemy:
• umowę o pracę
• przyjazną atmosferę w pracy
• cykl szkoleniowy przygotowujący do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia)
• możliwości rozwoju: szkolenia i wyjazdy służbowe do naszych oddziałów w Niemczech
• elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 - 8:30)
• benefity: opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe, ubezpieczenie grupowe
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)