Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Praca > Budowa i Remonty > Poszukiwani pracownicy na produkcję i montaż!

Archiwalne: Poszukiwani pracownicy na produkcję i montaż!

19.08.2020


Firma FB PROJECT sp. z o.o., z siedzibą w Koninie, wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia (KRAZ) pod numerem: 23025, poszukuje pracowników dla ważnego kontrahenta, do dłuższej współpracy.
Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam. Opis stanowiska pracy: układanie aluminiowych profili do których mocowana jest okładzina elewacyjna z kamienia naturalnego.
Miejsce pracy: Holandia, Arnhem, Oud Gastel. Opis stanowiska: produkcja i montaż aluminiowych ram okiennych.
Miejsce pracy: Holandia, Geodereede. Opis stanowiska: produkcja i montaż ram okiennych PCV.
W Holandii stawka za godzinę to 10,05 euro brutto, dodatkowo opłata za mieszkanie ok. 400 euro/mies. i ubezpieczenie ok. 120 euro/ mies. U nas pracujesz za 12 euro brutto, nie płacisz za mieszkanie i my płacimy za twoje ubezpieczenie! Pracujesz na prawie polskim - zapewniamy Ci szkolenie BHP oraz badania lekarskie. Możliwa praca dodatkowa w sobotę. Zapewniamy: stałe długoterminowe zatrudnienie, zakwaterowanie, transport do pracy, regularne płatności. Wymagania: język angielski, niderlandzki lub niemiecki - podstawowy, punktualność, dobra organizacja pracy w grupie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 miesiące), prawo jazdy kat.B TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM!
Swoje CV prosimy wysłać na adres email: office@fb-project.com lub eliza@fb-project.com

12 zł