Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Praca > Budowa i Remonty > Poszukiwani pracownicy do kładzenia płytek!

Archiwalne: Poszukiwani pracownicy do kładzenia płytek!

12.08.2020


Firma FB PROJECT sp. z o.o., z siedzibą w Koninie, wpisaną do rejestru agencji zatrudnienia (KRAZ) pod numerem: 23025, poszukuje pracowników dla ważnego kontrahenta, do dłuższej współpracy.
Miejsce pracy: Holandia. Opis stanowiska pracy: Wypełnianie przygotowanych profili, kaset na ścianach, płytami wielkowymiarowymi (marmur,granit)

W Holandii stawka za godzinę to 10,05 euro brutto, dodatkowo opłata za mieszkanie ok. 400 euro/mies. i ubezpieczenie ok. 120 euro/ mies. U nas pracujesz za 12 euro brutto, nie płacisz za mieszkanie i my płacimy za twoje ubezpieczenie! Pracujesz na prawie polskim - zapewniamy Ci szkolenie BHP oraz badania lekarskie. Możliwa praca dodatkowa w sobotę. Zapewniamy: stałe długoterminowe zatrudnienie, zakwaterowanie, transport do pracy, regularne płatności. Wymagania: język angielski, niderlandzki lub niemiecki - podstawowy, punktualność, dobra organizacja pracy w grupie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat.B, VCA obowiązkowo! TYLKO OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM NA DŁUŻSZY OKRES CZASU! Swoje CV prosimy wysłać na adres email: fadi@fb-project.com lub eliza@fb-project.com

12 zł