Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Praca > Magazynier > Magazynier - Stryków

Archiwalne: Magazynier - Stryków

25.05.2021


Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która specjalizuje się w sektorze logistyki oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 954

Dla Naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
miejsce pracy: Stryków

Zadania:
- Rozładunek, załadunek towaru;
- Kompletacja towaru do zleceń;
- Obsługa skanera magazynowego;
- Proste prace magazynowe.

Profil:
- Gotowość do pracy w godzinach 8-16 i 11-19;
- Sprawność fizyczna;
- Rzetelność w realizacji wyznaczonych zadań;
- Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- Pracę od poniedziałku do piątku;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Premię;
- Dofinansowanie do posiłków;
- Przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres k.zabost@axell.pl lub kontakt telefoniczny +48 512 379 855

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także - w ramach usprawiedliwionego celu administratora – dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.
O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”