Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Usługi i Firmy > Meble na wymiar > Kuchnia szyta na miarę Twoich oczekiwań

kuchnia-szyta-na-miare-twoich-oczekiwan

Kuchnia szyta na miarę Twoich oczekiwań

Gdynia-Orłowo 81-521, al. Zwycięstwa 241/10 08.10.2017


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się wykonywaniem kuchni na wymiar w Sopocie i okolicach. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy posiadają ogromną wiedzę dotyczącą wykonywania mebli na wymiar, jak i niezwykle duże doświadczenie w dziedzinie tworzenia kuchni na wymiar. Zachęcamy państwa do zapoznania się z nasza bogatą ofertą. Jesteśmy pewni, że zakres wykonywanych przez nas usług wykonania kuchni na wymiar sprosta wymaganiom każdego klienta w Sopocie lub okolicach.

Tworzymy kuchnie na wymiar dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta. Posiadamy projekty zarówno nowoczesnych kuchni jak i klasycznych w różnych standardach oraz w różnych grupach cenowych. Nasze kuchnie powstają z najlepszej jakości materiałów. Oferujemy pełen profesjonalizm przy współpracy. Za dojazd w Sopocie lub okolicach oraz pomiary nie pobieramy dodatkowych opłat.

Zakres naszych usług obejmuje zarówno konsultacje przy wyborze odpowiedniej aranżacji, wyborze mebli kuchennych na wymiar, wymiarowanie pomieszczeń oraz projektowanie mebli, pomoc w wyborze materiałów meblowych takich jak wzory frontów, kolory blatów itp. Wszelkie ustalenie techniczne związane z instalacjami wodnymi, elektrycznymi, gazowymi, ustalenia dotyczące rozwiązań konstrukcyjnych wewnątrz szafek, wyposażenia jak również oświetlenia mebli. Montaż mebli kuchennych na wymiar. Oferujemy także pomoc przy wyborze AGD. Ale to nie wszystko. Dla każdego klienta naszej firmy, z Sopotu lub okolic, oferujemy serwis i gwarancję na powstałe kuchnie na wymiar. Jest to opieka nad zamontowanymi meblami w wysokim standardzie.

Kuchnia to miejsce, w którym najczęściej spotykają się wszyscy domownicy. Jeśli zatem marzysz o kuchni skrojonej na miarę Twoich oczekiwań, jeśli pragniesz mieć kuchnię o której zawsze myślałeś, nie zwlekaj - czekamy na Twój telefon. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci stworzyć kuchnię, dostosowaną do Twoich potrzeb, gdzie będziesz czuł się wyjątkowo, a każdy przygotowany w niej posiłek będzie jeszcze lepiej smakował.

Więcej: kuchnie na wymiar Sopot.

Zapytaj!

Fawre

+48 695 366 110