Ogłoszenia Łódź na Spin-off.com.pl > Praca > Administacja biurowa > Kierownik robót budowlanych

Archiwalne: Kierownik robót budowlanych

15.01.2021

KIEROWNIK robót budowlanych
Miejsce pracy : Cała Polska (delegacje ) zjazdy na każdy weekend
Siedziba firmy : Warszawa

Firma zajmuje się renowacją i termomodernizacją dachów.

OPIS STANOWISKA:

- nadzór nad prowadzonymi pracami na budowie oraz
pracownikami
- planowanie i organizacja prac na budowie,
- udział w naradach , odbiorach
- fakturowanie
- rozliczanie pracowników
- rozliczenia prac

WYMAGANIA :

- wykształcenie techniczne
- mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość programu AutoCAD
- prawo jazdy kat B
- uprawnienia budowlane

OFERUJEMY :

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- samochód służbowy
- niezbędne narzędzia do pracy
- przyjazną atmosferę w pracy
- darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem 513-659-148 oraz przesłania cv na adres andzelika.wojsa@centrumkariery.eu

Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992